Liux.lt - Įrankiai darbui ir namams | Susisiekite el. paštu: info@liux.lt

Informacija pirkėjams

Apmokėjimas

Atsiskaitymas už prekes galimas naudojantis UAB Montonio Finance mokėjimų operatoriaus paslaugomis, tai patogus ir saugus būdas atsiskaityti už prekes.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas vykdomas po gauto apmokėjimo už prekes. Prekių pristatymas galimas per LP EXPRESS paštomatus arba naudojantis kurjerių paslaugomis. Dažniausiai prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas. Didelių gabaritų prekės pristatomos tik per kurjerių tarnybas.

Jeigu užsakymo suma viršija 140€, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 140€ vertės, pasirinkus pristatymą per LP EXPRESS paštomatus yra taikomas 3.00€ pristatymo mokestis, pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybas pristatymo kaina - 8.00€.

Dėmesio: Prekių į Kuršių nerija šiuo metu pristatyti nėra galimybės.


Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimą ar keitimą reglamentuoja mažmeninės prekybos taisyklės, patvirtintos 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija). Vadovaujantis Taisyklių 25 punkto nuostatomis, prekės, kurios vartotojui parduotos pagal vartojimo pirkimo–pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.228(10) ir 6.228(11) straipsniuose nustatyta tvarka.

Grąžinti kokybišką prekę galite per 14 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos, pristatymo išlaidos, grąžinant kokybiškas prekes, nėra grąžinamos. Grąžinama kokybiška prekė turi būti nenaudota, originalioje ir nesugadintoje pakuotėje. Kokybiškų grąžinamų prekių pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas.
Dėl papildomos informacijos kreipkites nurodytais kontaktais.

Privatumo politika

Vartotojai, kurie lankosi ir registruojasi www.liux.lt puslapyje, laikomi susipažine ir sutinka, kad jų duomenis rinks, tvarkys ir saugos UAB Virūla, įmonės kodas: 135310981.

Renkame tik būtinus duomenis paslaugų tiekimui, registruodamiesi www.liux.lt puslapyje Jūs sutinkate, kad mes saugosime visus Jūsų pateiktus duomenis būtinus prekių pristatymui ar paslaugos suteikimui.
Mes užtikriname, jog Jūsų duomenys nebus perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai tai yra būtina norint įvykdyti jūsų užsakymą, t.y. pristatyti prekes naudojantis siuntų pristatymo tarnybomis. Taip pat atvejais kai to reikalauja teisėsaugos institucijos pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Pirkdami www.liux.lt sutinkate, kad už įsigytas prekes Jums bus išrašoma elektroninė PVM sąskaita faktūra, kurią išsiųsime nurodytu elektroniniu paštu.

Slapukų politika

Tinklalapyje naudojami slapukai (cookies). Tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų tinklalapyje, slapukai yra perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina Jums naršymą jau lankytame tinklalapyje, supaprastina prieigą prie skelbiamos informacijos. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir galėtume analizuoti savo lankytojų srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojates svetaine, bendriname su lankytojų srauto analizės partneriais. Detali informacija apie "Google analytics" privatumo politika galite rasti čia.

Naujienų prenumerata

Užsiregistruokite ir gaukite naujienas el. paštu


Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu.

UAB „Virūla“

  • Įm. kodas: 135310981
  • PVM mok. kodas: LT353109811
  • Tel. nr.: +370 650 92218
  • El. paštas: info@liux.lt