Liux.lt - Įrankiai darbui ir namams | Susisiekite el. paštu: info@liux.lt

Naudinga žinoti

Įrankių laikymo idėjos
Morzės kūgis
Metrinė sriegimo ir gręžimo lentelė

Įrankių laikymo idėjos

Kai jūsų garažas ar dirbtuvės yra sutvarkytos, tai gali labai palengvinti darbą. Užuot ieškoję grąžto, plaktuko, atsuktuvo ar kito reikalingo įrankio, tiksliai žinosite, kur ieškoti, kad rastumėte tai, ko jums reikia. Tai palieka daugiau laiko susitelkti ties darbu ir gali pašalinti nereikalingą stresą.

Norint palaikyti tvarką, galima naudotis jau pagamintais produktais, tokiais kaip įrankių vežimėliai, įrankių vežimėliai su stalčiais, perforuotom sienelėm, sandėliavimo lentynom ir pan., tačiau dažniausiai šios prekės yra nepigios, taigi žemiau pateiksime keletą įdėjų kaip patys namie galite pasigaminti įrankių laikymui skirtas priemones minimaliomis išlaidomis, o kai kuriais atvejais ir visiškai nemokamai panaudojant nereikalingas medžiagas.

Grąžtų, frezų laikymas

Medienos, drožlių arba pjuvenų plokštė, sugręžiokite atitinkamo dydžio skyles ir galėsit patogiai laikyti grąžtus ir frezas. Taip ne tik bus lengviau rasti reikiamą įrankį, bet ir frezų briaunos bus apsaugotos nuo pažeidimų.

Raktų, galvučių laikymo idėjos

Mediena, drožlių-pjuvenų plokštės gali būti lengvai apdirbamos be specialų įrankių, todėl įvairias atraižas galima panaudoti ir pasidaryti įvairius įrankių laikiklius.

Silikono, klijų tubelių laikymas

Neskubėkite išmesti PVC vamzdžių atraižų likučius, jie dar puikiai gali pasitarnauti silikono, klijų tubelių laikymui.

Smulkmenų laikymas

Įvairius varžtus, veržles, vinis ir kitus smulkius daiktus galite sudėti į stiklainius užsukamais metaliniais dangteliais,kurie lieka nuo maisto produktų. Dangtelį prisukite prie lentynos apačios, taip ne tik išnaudosite papildomą vietą po lentyna, bet ir įvairios smulkmenos bus po ranka ir tvarkingai surušiuotos. Ant stiklainių galite priklijuoti lipnias etiketes su pavadinimais.

Stambesnių daiktų laikymas

Naudotos plastikinės talpos nuo langų ploviklio, antifrizo ar kitų skysčių gali būti panaudotos įvairių stambesnių daiktų laikymui. Prieš naudojimą būtinai išplaukite buvusių skysčių likučius.

Sodo-daržo įrankių laikymas

Naudotas medinis padėklas-paletė puikiai pasitarnaus sodo-daržo įrankių laikymui.

Naujienų prenumerata

Užsiregistruokite ir gaukite naujienas el. paštu


Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu.

UAB „Virūla“

  • Įm. kodas: 135310981
  • PVM mok. kodas: LT353109811
  • Tel. nr.: +370 650 92218
  • El. paštas: info@liux.lt