SkaitalaiMoralai verti dėmesio

  • Liux
  • 2010 gegužės 6, 00:09
Keli moralai verti dėmesio :-)

Vyras namie, eina į vonią, kaip tik tuo metu, kai žmona išeina iš jos. Pasigirsta skambutis — skambina į duris. Žmona įsisuka į rankšluosti ir bėga atidaryt.
Atidaro — o ten kaimynas Bobas.
Jai dar nespejus issižiot, jis sako: duosiu tau 800LT jei tu leisi ranksluoščiui nukrist. Ji akimirka susimasto, paleidžia rankšluošti ir stovi nuoga prieš Boba.

Po kelių sekundžiu duoda Bobas jai 800LT ir nueina.
Moteris susisuka i rankšluoštį ir gryžta.

Vyras klausia: Kas ten buvo?
Ten buvo Bobas, atsako ji.
Ok, ar jis sakė ką nors apie 800LT, kuriuos jis man skolingas?*

Moralas: Jei tu ivertintum svarbią informacija apie išorinius veiksnius ir akcininkų riziką, yra galimybė išvengti nereikalingų sprendimų.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kunigas pasisiūlė pavežti vienuolę. Isėdus vienuolė sukryžiuoja kojas taip, kad apnuogintu vieną koją. Kunigas taip susinepatogino, kad vos nepadarė avarijos.
Truputi užtruko, kol susivaldė ir pradėjes ramiai vairuot ir įsidrasines, uždejo ranką ant vienuolės kojos. Vienuolė sako: Tėve, prisiminkit 129 psalme.
Kunigas atitraukė ranką, bet perjunges bėgi ir vėl uždėjo ją vienuolei ant kojos. Vienuolė ir vėl sako: Tėve, prisiminkit 129 psalme.
Kunigas: Atleiskit Seserie, bet as silpnas.

Atvažiuoja jie į vienuolyną ir vienuolė išlipa.

Kunigas eina i bažnycią ir skuba į savo kabinetą, čiumpa maldyną ir ieško 129 psalmės. Ten parašyta: Eik tiesiai ir ieškok aukštyn ir į dešinę — ten tu rasi dangišką palaimą.

Moralas: Jeigu tu neseksi ir neatnaujinsi žinių susijusiu su tavo darbu, tu rizikuoji pražiopsoti dideles galimybes. (Kartais negana tikėti, bet verta ir žinoti)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Pardavėjas, sekretorė ir jų šefas eidami pusryčiaut rado senovinę aliejaus lempą. Jie ją patrynė ir lauk išlindo dvasia.

Dvasia sako: Ačiū, kad mane išleidot… Dabar as išpildysiu po viena jūsų norą. Mano pirma, mano pirma! sako sekretorė. Aš noriu i Bahamus, plaukiot su jachta ir negalvoti apie gyvenimo problemas — POFF! ir ji dingo.

*Dabar mano! Dabar mano — sako pardavėjas. Aš noriu i Havajus — ilsėtis papludimyje su asmeniniu masažuotoju ir gerti begalę Pina Coladu, ir sutikti savo gyvenimo meilę — POFF! — dingo ir jis.

OK, dabar tavo eilė! sako dvasia šefui.
Šefas: As tik noriu, kad tie abudu butu ofise po pusryčiu*

Moralas: Visada leisk šefui kalbėti pirmiausiai!

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sėdi varna medyje ir tinginiauja ištisą dieną.
Šuoliuoja triušelis pro saly ir klausia: Ar galiu ir as sedėt taip, kaip tu ir nieko neveikt visą dieną? Varna sako: Pff, o kodėl gi ne? — Prašom tingėk!

Triušelis sėdo sau ant zemes, po varna ir tinginiauja, poilsiauja.
Staiga iššoko iš krūmu lapė ir suėdė triušelį.

Moralas: Tam kad galėtum sėdėt ir nieko neveikt, turėtum laaabai aukstai sėdėt! :-)

Komentarai (0)

RSS sutraukti / pasklisti

Tik registruoti vartotojai gali rašyti komentarus.