SkaitalaiKaip elegantiškai išsiskirti su vaikinu

Kartais būna tokių situacijų, kai turime savo vaikinui pasakyti, jog daugiau nebenorime pratęsti draugystės. Kaip pasakyti apie savo sprendimą kuo subtiliau, kad jis jaustųsi kuo mažiau įskaudintas?

Meilė – žmogaus patyrimo dalis, pasireiškianti viena ar keliomis iš šių formų: prisirišimas, draugystė, artumas, smarkus potraukis, aistra, tarpusavio „chemija“, intymumas, galėjimas pasiaukoti vardan meilės objekto, nepaaiškinamas panašumo ar ryšio jausmas su meilės objektu, kuriuo gali būti kitas žmogus, gamta, arba abstraktus objektas (tėvynė ir pan.). Meile gali būti vadinama būsena, jausmas, emocijos, elgesys, mintys, suvokimas ir požiūris.
Visų pirma pabandyk įsivaizduoti save jo vietoje. Kažin ar būtų malonu, jei vaikinas neatsakytų į tavo skambučius ar dėl neaiškių priežasčių atsisakinėtų su tavimi susitikti.

Be to, turi apgalvoti, ar nori su vaikinu išsiskirti visam laikui ir niekada jo daugiau nebematyti, ar pageidauji ir po išsiskyrimo likti su juo draugais. Jei jūs turite bendrų pažįstamų ar esate bendradarbiai, gyventi bus paprasčiau, jei išlaikysite gerus santykius.

Pats sąžiningiausias, nors ir sudėtingiausias būdas išsiskirti — susitikti su partneriu ir pranešti jam apie tai. Atviras pokalbis išvaduos tave nuo tolimesnio santykių aiškinimosi.

Kad vaikinas geriau suprastų tavo sprendimo motyvus, aiškindama apie tai vadovaukis logika, o ne emocijomis. Nes logiškas išvadas vyrams lengviau suvokti nei ilgą pasakojimą apie tai, ką tu jauti.

Gali tiesiog pasakyti, jog manai, kad jūs netinkate vienas kitam, bet nedetalizuok, kas tau konkrečiai nepatinka. Užsimezgus pernelyg ilgam dialogui, rizikuoji įskaudinti partnerį.

Jei jauti, kad susitikimo metu pasakyti apie sprendimą skirtis bus per sunku, vadovaudamasi tomis pačiomis taisyklėmis gali parašyti jam laišką.

Kokį būdą pranešti apie išsiskyrimą bepasirinktum, atmink, kad jam vis tiek bus skaudu. Todėl pasirink tinkamiausią momentą ir padaryk tai kuo subtiliau.

Jei vis dėlto tau nepavyko išsiskirti gražiuoju, niekada nevėlu ištaisyti padėtį. Praėjus kuriam laikui paskambinti jam, nueiti į kavinę išgerti kavos ir tiesiog atsiprašyti, jei iš tavo pusės kažkas buvo ne taip.

Komentarai (0)

RSS sutraukti / pasklisti

Tik registruoti vartotojai gali rašyti komentarus.