PrikolaiArtūras Jomantas netrukus gali persikelti į NBA.

  • Pocius
  • 2011 balandžio 19, 14:41


Eurolygos finaliniame ketverte kovosiantis Los Andželo „Lakers“ netrukus gali sulaukti pastiprinimo. Pranešama, kad Phil Jackson treniruojama komanda aktyviai domisi atakų organizatoriumi Artūru Jomantu.

Tiesa, metų 200 cm ūgio lenką prisivilioti gali būti sunku. Krepšininku taip pat domisi viena pajėgiausių Senojo žemynų ekipų Atėnų „Panathinaikos“.

A. Jomantas šį sezoną vilki Vilniaus „Plastiko-Statybos“ komandos marškinėlius. Visgi, komandai pasitraukus iš LKL turnyro ir iškritus į NKL, žaidėjas gali būti linkęs palikti Lenkiją.

Šį sezoną A. Jomantas Europos taurėje per susitikimą vidutiniškai rinkdavo 0 taško, atkovodavo 0 ir perimdavo po 0 kamuolių bei atlikdavo po 0 rezultatyvių perdavimų.

Praėjusį sezoną gynėjas buvo nubaustas dėl dopingo vartojimo. Atletui buvo skirta piniginė bauda ir trijų mėnesių diskvalifikacija.

Oficialiomis žiniomis skelbiama,kad vienas perspektyviausių Europos krepšininkų Artūras Jomantas keliasi už Atlanto,į stipriausią pasaulio lygą — NBA.

Miami «Heat» ekipa pasirašė 3 metų 55 milijonų sutartį su 201 ūgio vidurio puolėju Artūru Jomantu.Už tai «Heat» ekipa turėjo paaukoti net tris savo atsarginio suolelio žaidėjus LeBron James,Dwyane Wade,Chris Bosh.

Miami Heat puolėjas LeBronas Jamesas pareiškė, kad savo įpėdiniu Majamio klube mato «Lietuvos Ryte» žaidžiantį snaiperį Artūrą Jomantą. «Tokie žaidėjai man ypatingai imponuoja. Kai jie veržiasi aikštę, tu esi šimtu procentu užtikrintas, kad kamuolys patikimose rankose ir nebus prarastas. Be to, tokio aikštės matymo ir kitų įžaidėjui reikalingų savybių galėtų pavydėti bet kuris kitas planetos krepšininkas. Negana to, Jomantas yra vienas geriausių snaiperių pasaulyje, pasižymintis nepriekaištinga metimo technika. Tokius žaidėjus sustabdyti — praktiškai neįimanoma. Manau, tinkamesnio kandidato pakeisti mane Heat klube šiuo metu tikrai nėra» — atviravo Jamesas.

Anksčiau A.Jomantas žaidė tokiuose garsiuose klubuose kaip, Talino TTU/Kalev, Šiaulių Saulė Aukštabalis,Šakių Zanavykas, bei Anykščių Puntukas. Eurolygoje debiutavo jau 1998 metais su Šilutės Benneton ir iš karto tapo Eurolygos čempionu, bei sezono MVP. Rinko po 0,2 taško, atkovodavo 0,5 kamuolio (kaip vidurio puolėjui labai gerai), 0,1 rezultatyvaus perdavimo, bei 0,1 blokų.

Pažiūrėsim ar Miami «Heat» ekipoje pateisins lūkesčius šis vidurio puolėjas.Bus nebloga pamaina Ž.Ilgauskui. Sėkmės.

Komentarai (0)

RSS sutraukti / pasklisti

Tik registruoti vartotojai gali rašyti komentarus.